Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Kiekkokoulun rehtori Mehtälä Jarkko jarkko.mehtala@op.fi 0409113352
Valmennuspäällikkö, Tyttökiekkovastaava Puurula Jukka jukka.puurula@jedu.fi +358407386617
Junioripäällikkö, Tukihakemus vastaava Autio Henri henri.autio@luja.fi 0445852439
Varustepäällikkö Murto Petteri 0451392100
Sihteeri, Tuomarivastaava Laajala Jouni jouni.laajala@haapajarvi.fi 0400364544
Harrastekiekkovastaava Saarela Arto artosaarela@hotmail.com 0408411582
Taitoluisteluvalmentaja Kumpulainen Mari-Liisa mari-liisa.kumpulainen@haapajarvi.fi
Maalivahtivalmentaja Laurila Jesse jesse.laurila@jokipelastus.fi 0407427914
Toimitsijavastaava Tulppo Katja katja.tulppo@faba.fi 0442914145
Rahastonhoitaja Salo-Teppo Inka inka.salo@gmail.com 0408225168
Tiedottaja, SoMe-vastaava Nivala Jyrki kiilathockey.junpaal@gmail.com 0400537855
Koronavastaava Laajala Tiina tiinahelena.laajala@gmail.com